Dr Dragiše Mišovića 1/2, Čačak, 32101, Srbija

POZIV ZA UPIS NA SEMINAR OBUKE ADVOKATSKIH PRIPRAVNIKA ZA POLAGANJE PRAVOSUDNOG ISPITA

Advokatska komora Čačak objavquje poziv za prijavu advokatskih pripravnika, upisanih u Imenik advokatskih pripravnika (volontera) AK  Čačak, na obuku za polagawe pravosudnog ispita.

Nastavu i vežbe držaće predavači Advokatske akademije AK Srbije, prema programu koji je propisan Zakonom o pravosudnom ispitu i Pravilnikom o programu pravosudnog ispita.

Nastava počinje 1. aprila 2017. godine (subota) i traje do 01. jula 2017.godine  a prema Planu i programu koji će biti objavqen na sajtu AK Čačak. Nastava će se održavati u  navedenom periodu, svake subote, u vremenu od 10,00-15,00 časova, u prostorijama AK Čačak, u Čačku, ul.Dragiše Mišović br.1/2.

Rok za prijavu je 25.mart 2017. godine.

Kandidati se prijavljuju elektronskim putem, na adresu:

sekretar@advokatskakomoracacak.rs

info@advokatskakomoracacak.rs

Pravo prijavljivanja imaju kandidati koji u aprilu 2017. godine, imaju najmanje godinu i po pripravničkog staža u advokaturi.

Seminar je besplatan.

U prilogu preuzmite plan obuke pripravnika

STRUČNA SLUŽBA
AK ČAČAK