Seminar – Upravljanje advokatskim kancelarijama i praksama

Poštovane kolege,

U prilogu Vam dostavljamo poziv na seminar na temu: “Upravljanje advokatskim kancelarijama i praksama”, koji organizuju Međunarodna advokatska komora (IBA) i Advokatska komora Srbije.

Seminar će se održati u četvrtak, 10.04.2014. godine u prostorijama Advokatske komore Srbije, Dečanska 13, VI sprat. Registracija učesnika je od 9 časova, dok je planirano vreme trajanja seminara od 9:30 do 12:30 časova.

Prijava učešća Advokatskoj komori Srbije na telefon 011/3239-072, ili na e-mail adresu:a.k.srbije@gmail.com, najkasnije do srede 09.04.2013. godine.

S poštovanjem,

Dragoljub Đorđević, advokat